معرفی محصولات

معرفی برند های لوازم خانگی

برند بوش BOSCH معرفی برند های لوازم خانگی یکی از کارگزاران صنعت تولیدات الکترونیک و لوازم خانگی با نهایت کیفیت در ساخت و طراحی  می باشد . برند بوش توانسته با استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و ساخت برند خود را زبانزد خاص و عام سازد.

برند سامسونگ SAMSUNG

معرفی برند های لوازم خانگی  

برند پاناسونیک PANASONIC

معرفی برند های لوازم خانگی در واقع یک ریشه ژاپنی دارد و سالیان سال مشغول تولید در صنعت الکترونیک بسیار با کیفیت و دوام بالا دارد مخصوصا در بخش محصولات مخابراتی از جمله : سانترال ها ، کارت های سانترال ، دستگاه های فکس ، تلفن بیسیم ، تلفن رومیزی می باشد .

برند ال جی LG

معرفی برند های لوازم خانگی اصل تولیدات این برند در کشور کره جنوبی است و این کشور با تاسیس کارخانه دوم خود بعد از سامسونگ توانسته موفقیت و ترقی های زیادی را طی کند و نوآوری های جدید با طراحی زیبا را به ارمغان آورد.

برند آمانا AMANA

معرفی برند های لوازم خانگی آمانا یک برند آمریکایی است برند آمانا کمی تازه تاسیس است ولی توانسته با رشد و کسب افتخارات محصولات خوبی را تولید کند.

برند دلونگی DELONGHI

معرفی برند های لوازم خانگی دلونگی تولید کننده مهم لوازم برقی و خانگی در اوروپاست و توانسته ظاعری جذاب و طرح های جدید را در ساخت و تولید به کار گیرد .

برند میله MIELE

  معرفی برند های لوازم خانگی طراح برند میله آمانی است و تولیدات آن در کشور آلمان می باشد .محصولات این برند در طول زمان کیفیت و دوام عای از خودنشان دادند.

برند جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

معرفی برند های لوازم خانگی یکی از قدیمیترین صنایع تولید محصولات و لوازم برقی برند جنرال الکتریک است که تولیدات آن در کشور آمریکا است و در تکنولوژی بسیار پیشرفته است .

برند الکترولوکس ELECTROLOX

معرفی برند های لوازم خانگی تولید کننده لوازم خانگی در کشور سوئیس است شروع کار این برند از سال 2010 با بیش از 200 کارخانه شروع شده است .

تعداد معدودی از مارک های لوازم خانگی معرفی گردیده ولی مارک های معتبر دیگر مثل

SONY (چند ملییتی) BEKO ( تولید کشور ترکیه) دوو الکترونیک (تولید کشور کره) SMEG (تولید کشور ایتالیا) KENMORE (تولید کشور آمریکا) HAIER ( تولید کشور چین ) و …

اگر بخواهید لوازم خانگی خود را از برند های ایرای انتخاب کنید برند هایی از جمله

 ]]>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *